Scroll to top
Bize Ulaşın
Adres: Osman Yılmaz Mah. 604 Sk. No:12/A Gebze, Kocaeli
Telefon: 0850 885 0 128
Mobil: 0533 140 79 95

Çözümler

XML Entegrasyonları

XML entegrasyonu çözümümüz ile birçok tedarikçiden binlerce ürün çekebilir, bu ürünlerin satışını web siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mevcut sitenizi Diyango altyapısına taşımak istiyorsanız mevcut ürünlerinizde XML entegrasyonu ile taşınabilmektedir.

Böylelikle vakit kaybetmeden satışa başlayabilir ve e-ticaret projenizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca XML entegrasyonunda dilerseniz sizde dağıtıcı olabilir ve farklı sitelere XML desteği sağlayabilirsiniz.

Pazaryeri Çözümleri

Pazaryeri çözümlerimiz ile web sitenizde olan ürünleri birçok pazaryerinde satışa çıkartabilirsiniz. Bu entegrasyon ile web sitenize ekleyeceğiniz ürünleri aynı zamanda pazaryeri sitelerinde de otomatik olarak paylaşabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Paket içeriklerinde yer alan pazaryeri siteleri dışında istekleriniz bulunuyor ise bizlerle iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilir, entegrasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tasarım Geliştirme

Sizlere sağlamış olduğumuz hazır tasarımlar dışında bir tasarım ihtiyacınız bulunuyor ise size özel tasarım çözümümüzden faydalanabilirsiniz. Özel tasarım süreçlerinde çizim ve entegrasyon işlemleri deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmekte ve kullanıcı deneyimini arttıracak tasarımlar oluşturulmaktadır.

Tüm özel tasarım ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Özel Entegrasyon

Aktif olarak kullandığınız stok takip, muhasebe vb. yazılımlarınızı Diyango altyapısına sahip e-ticaret sitesine entegre ederek iş yükünüzü azaltabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda projelendirme gerçekleştirilerek sizlere özel entegrasyon hizmeti sağlanmakta ve iş yükünüzü azaltacak çözümler sunulmaktadır.

Tedarikçi Desteği

Diyango olarak sizlere sadece yazılım altyapısı sağlamıyor, doğrudan üreticiler üzerinden sizlere tedarik desteğide gerçekleştirebiliyoruz. Birçok farklı sektörden tedarikçi ağımız ile en uygun ürünü en kolay şekilde sitenizde satmanıza olanak sağlıyoruz.

Tedarikçi destek programımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Dijitalleşme Desteği

Dijitalleşen dünyada sizde yerinizi doğru profesyoneller ile almak ister misiniz? Bizler işini iyi yapmaya çalışan bir grup profesyoneliniz. Her birimiz alanında uzman, trendleri takip eden ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilen yetkin Wup’larız. Amacımız sizlere nokta atışı çözümler sunarak en doğru ve profesyonel hizmeti sağlamak. İşinizi büyütmeniz için gereken adımları birlikte atıyor, sizleri dijital dünyaya profesyonel ve kaliteli bir şekilde taşıyoruz.

Bize Ulaşın!

Dijital Dünyaya
İlk Adımı Atın!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, işinizi dijitalleştirmeye başlamak ve detaylı görüşme sağlayabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Çerezler, hizmetlerimizi etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır.