Scroll to top
Bize Ulaşın
Adres: Osman Yılmaz Mah. 604 Sk. No:12/A Gebze, Kocaeli
Telefon: 0850 885 0 128
Mobil: 0533 140 79 95

Hakkımızda

Hakkımızda

Diyango
Akıllı E-Ticaret Çözümleri

Diyango olarak büyük küçük demeden, her ölçekten firmanın e-ticaret hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Gelişmiş e-ticaret alt yapımız ile satıcı ve alıcı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor, karmaşık e-ticaret süreçlerinizi basit hale getirmeyi vaadediyoruz.

Satış arttırmaya yönelik çözümlerimizi alt yapımıza entegre ederek işinizi dünya markası yapabilecek hale getiriyoruz.

Online alışveriş yapan kullanıcıların alışkanlıklarına uygun halde, basit ve kolay satış süreçleri ile sizlere en doğru hizmeti sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesi ile paralel olarak büyüyüp, daha fazla şirketin ekonomik ve zahmetsizce işlerini internete taşımalarına olanak sağlamaktır.

Misyonumuz

E-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, müşterilerimizi teknik konularla performans kaybettirmeden işlerine odaklanmalarını ve kazançlarını arttırmalarını sağlamaktır.

Sürdürülebilirlik

Kullanıcılarımızı tek bir servise bağımlı bırakmıyor, talep doğrultusunda açık kaynak kodlar ile tüm yazılım altyapısını geliştirilebilir bir şekilde sağlayabiliyoruz.

Bize Ulaşın!

Dijital Dünyaya
İlk Adımı Atın!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, işinizi dijitalleştirmeye başlamak ve detaylı görüşme sağlayabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Çerezler, hizmetlerimizi etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır.