Diyango

Diyango; satışlarınızı arttırmaya yönelik geliştirilen, sabit ve kullanışlı, uygun maaliyetli ve sürdürülebilir bir e-ticaret çözümüdür.

Hakkımızda

Diyango olarak büyük küçük demeden, her ölçekten firmanın e-ticaret hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Gelişmiş e-ticaret alt yapımız ile satıcı ve alıcı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor, karmaşık e-ticaret süreçlerinizi basit hale getirmeyi vaadediyoruz.

Satış arttırmaya yönelik çözümlerimizi alt yapımıza entegre ederek işinizi dünya markası yapabilecek hale getiriyoruz. Online alışveriş yapan kullanıcıların alışkanlıklarına uygun halde, basit ve kolay satış süreçleri ile sizlere en doğru hizmeti sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesi ile paralel olarak büyüyüp, daha fazla şirketin ekonomik ve zahmetsizce işlerini internete taşımalarına olanak sağlamaktır.

Misyonumuz

E-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, müşterilerimizi teknik konularla performans kaybettirmeden işlerine odaklanmalarını ve kazançlarını arttırmalarını sağlamaktır.

Sürdürülebilirlik

Kullanıcılarımızı tek bir servise bağımlı bırakmıyor, talep doğrultusunda açık kaynak kodlar ile tüm yazılım altyapısını geliştirilebilir bir şekilde sağlayabiliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Diyango olarak temel prensiplerimizden biride müşteri memnuniyetidir, ulaşılabilir ve sorunlara nokta atışı çözümler sunan teknik destek ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Akıllı E-Ticaret Sistemi nedir ?

Videoyu oynatın

E-Ticarette İhtiyacınız olan Tüm Çözümler

E-ticaret süreçlerinizde ihtiyacınız olan tüm özellikleri paketlerimizde bulabilirsiniz.

  • Herşey Dahil

    E-Ticaret'te ihtiyacınız olacak herşeyi sizin için hazırlıyoruz. Ürünlerinizi yükleyip satışa başlayabilirsiniz.

  • Tam Uyumluluk

    Tüm cihazlara %100 uyumlu mağaza ve yönetim paneli ile satışlarınızı her yerden kontrol ediniz.

  • Teknik Destek ve Eğitimler

    Kişisel Teknik Destek personeli ile ihtiyacınız olan bilgi ve destekte tek kişi ile hızlı çözüm almanızı sağlıyoruz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Diyango gelişmiş yönetim paneli ile tüm sitenin kontrolü sizde olsun. Gelişmiş ürün yönetimi,blog yönetimi,tasarım yönetimi ile kolay kullanım sağlamaktadır.

Hemen Dene

140+

Tema Seçeneği

950+

Kullanıcı

975000+

Ürün

20+

Pazaryeri Entegrasyonu

iv>

Diyango'da Kariyer

Diyango ailesinde yerinizi almak ve kariyerinize parlak bir sayfa eklemek ister misiniz?

Satış Danışmanı

Değerli bir görevi üstlenen satış danışmanları, pazarlama stratejisi ve planlarını özümsemiş kurum değerleri ışığında kendisine verilen ekipman, araç ve gereçleri etkin bir şekilde müşterileri bilgilendirmelidir.

Teknik Destek Uzmanı

Bizimle çalışacak ekip arkadaşlarımızın gelişimi ve eğitimine önem vererek personel gelişimi şirket gelişimi olarak görmekteyiz. Bu yüzden tüm personelimiz en üst düzey eğitimler ile müşterilerimize destek sağlamalarını sağlıyoruz.