Magento Nedir? Neden bu kadar popüler?

Magento, e-ticaret sitelerini desteklemek için özel olarak oluşturulmuş olmasının yanı sıra ücretsiz açık kaynak kodlu olması, esnekliği, SEO optimizasyon imkanları ve yönetim kolaylığı gibi pek çok avantajıyla birlikte en çok tercih edilen e-ticaret platformudur. Magento ile ister küçük, ister kurumsal türden bir işletme olsun istediğiniz türden bir online mağaza açabilirsiniz. Bizler Diyango Teknoloji olarak sizlerin yanındayız.

Neden bekliyorsunuz?

Neden Magento?

İsterseniz bunu öne çıkan 3 ana özellikle inceleyelim.

SEO Dostudur.

Firmanızın arkasındaki başarı faktörlerinden birisi kuşkusuz SEO optimizasyonu olucaktır. Bu optimizasyon ile arama motorlarında işletmenizi verimli hale getirin ve müşteri potansiyelinizi beklenilenin ötesine çıkarın.

Açık Kaynak Kodludur.

Bu platform açık-kaynaklı olduğundan yazılımı iyileştiren ve güncelleyen bir topluluğu bulunmaktadır. Online işletmenizi başarıyla yürütmeniz için gereken desteği kolaylıkla bulabileceksiniz.

Güvenlidir.

Güvenlik konusunda Magento sürekli olarak güvenlik yamaları yayınlayarak brute-force ve DDoS saldırılarının önüne geçmeye çalışır. Bu sayede kişisel veri ve kimliğiniz daima güvence altında kalır.

Tools for everyone

Get ready in no time... just like 1, 2 & 3.

Start the right way
Start with Dashcore

Thinking about a new project? Start in no time with the tools Dashcore brings to you.

Choose the right plan

Dashcore is great for

Anyone who is looking for a great startup template


Lorem Inc. Team, Doing great since 2018

Şimdi Başlayın

Magento, bir hosting hizmetinden daha fazlası.

Tek Tıkla Kolay Kurulum

Magento'nun gücünü kullanarak online mağazanızı oluşturun. Sadece online mağaza bilgilerinizi girerek arkanıza yaslanın ve geri kalanını Diyango Teknoloji'ye bırakın.

7/24 Profesyonel Destek

Sorunlarınızı gelin hep beraber çözelim! Günün 24 saati hizmet veren eğitimli, güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Bulut Sunucular

Kullandığımız güncel ve gerçek bulut sunuculardan oluşan altyapımız ile sizlere en mükemmel sunucu deneyimini sunarak işletmenizin başarı basamaklarını tırmanmasına olanak sağlıyoruz.

Yedekleme Hizmeti

Tarafımızdan sağlanmış olan hosting barındırma servislerinde ücretsiz olarak günlük ve aylık olmak üzere yedek alınmaktadır.

Neden Magento İle Online Mağaza Kurmalıyım?

Aşağıdaki sıralanmış 4 özellik Magento hizmetini diğer e-ticaret iş modellerinden farklı kılıyor.

Hazır çözümler sunar. Ürün kataloğu oluşturmak ve yönetmek, toplu ürün güncellemesi yapmak, envanter yönetimi gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Basittir. Magento kullanmak oldukça basittir. Yönetim panelini, birçok eklenti ve uzantıyı “sürükle bırak” şeklinde kullanabilirsiniz.
Çoklu dil seçeneği bulunur. Magento, hedef müşterilerinizi artırmanıza yardımcı olmak için birden fazla dili destekler.
Daha yüksek hız için dahili önbellekleme vardır. Magento, mağazanızı hızlandırmaya yardımcı olan önbellekleme içerir.

Şimdi Başlayın

Dikkatli Olmanız Gereken Detaylar

Aşağıdaki sıralanmış sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız, Diyango Magento hizmetini deneyebilirsiniz.

Teknik destek sıkıntısı Magento, “Magento Enterprise” paketi satın alan kullanıcılara teknik destek vermektedir. Eğer bu pakete sahip değilseniz, yaşayacağınız teknik sorunları kendi imkanlarınızla çözmek zorunda kalırsınız.
Profesyonel ekip problemi İhtiyaçlarınıza özel bir tema ya da eklenti kodlatmak istediğinizde, Magento alanında uzman yazılımcı sayısı görece daha azdır.
Birçok eklenti ücretlidir. Diyango Teknoloji olarak online mağazanız için nokta atışı eklenti çözümleriyle gereksiz harcamadan kaçınıyoruz.

Şimdi Başlayın
If your company is struggling to stay in business, there may be several options you can explore. Dashcore, was the perfect template. It is very easy to implement, has great design, and it has all the functionality we were looking for.

Jean Doe, CEO & Founder of Awesome Company

Sorularınız mı var?

Sorunlarınızı çözüme kavuşturamıyor musunuz? Endişelenmeyin.

Değerli müşterilerimizden duyduğumuz en yaygın soruların bazılarının yanıtları burada.

Elbette, sanal pos altyapımız tüm paketlerimizde mevcuttur.
Evet, şahıs firması da olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınız zamanlarda fatura kesme zorunluluğu bulunur. Bankalar şahıslara sanal pos vermemektedirler.
Bankaların aldığı taksit oranları ve sanal pos kullanımı için adlıkları ücretler farklılık göstermektedir. Diyango sizler için anlaşmalı olduğu bankalardan ücretsiz sanal pos ve özel pos oranları sağlar.
Evet, Diyango'nun kolay kullanımlı yönetim paneli ve ücretsiz eğitim hizmeti sayesinde rahatlıkla e-ticaret yapabilirsiniz. Destek ekibimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermemektedirler.