S.S.S.

Değerli müşterilerimizden en çok duyduğumuz bazı soruların yanıtları burada.

Sıkça Sorulan Sorular


Evet, bir paket alan adı satın almış olduğunuz paketler dahilinde sizin adınıza karşılıksız tescil ediyoruz.
Elbette, sanal pos altyapımız tüm paketlerimizde mevcuttur.
Evet, şahıs firması da olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınız zamanlarda fatura kesme zorunluluğu bulunur. Bankalar şahıslara sanal pos vermemektedirler.
Anlaştığınız herhangi bir kargo şirketiyle ürünlerini teslim alırken aynı zamanda ücreti kapıda tahsil etme yöntemidir. Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin elemanı sizin için borcunuzu hesaplar ve kargoyla anlaşmanıza göre ödemeyi hesabınıza gönderir. Bundan faydalanmak için kargo firmalarıyla anlaşmalısınız.
Bankaların aldığı taksit oranları ve sanal pos kullanımı için adlıkları ücretler farklılık göstermektedir. Diyango sizler için anlaşmalı olduğu bankalardan ücretsiz sanal pos ve özel pos oranları sağlar.
Ürün yükleme işlemleri Diyango'da 3 şekilde yapılmaktadır.
  • Excel ile ürünlerinizi tek seferde yükleyebilirsiniz.
  • Anlaşmalı olduğunuz tedarikçilerinizin XML servisleri var ise XML servisi ile ürünler toplu olarak yüklenir.
  • Diyango'nun kullanıcı dostu arayüzü ile ürünlerinizi yönetim panelinizden çok kolay bir biçimde yükleyebilirsiniz.
  • Dropshipping ile ekleyebilirsiniz.
Evet, Diyango'nun kolay kullanımlı yönetim paneli ve ücretsiz eğitim hizmeti sayesinde rahatlıkla e-ticaret yapabilirsiniz. Destek ekibimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermemektedirler.
Online mağazanızı 24 saat içerisinde yayına açıyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz.
Evet, Diyango Dropshipping hizmeti ile sizlere ürün desteği de sağlamaktayız.
Diyango e-ticaret hizmetlerinde bunların hiçbiri için ekstra ücret ödemezsiniz. Adı geçen elementlerimiz paket fiyatlarımıza dahildir.
Evet, Diyango e-ticaret sistemleri 7/24 telefon ve ticket desteğini ücretsiz olarak vermektedir. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size merak ettiğiniz tüm konularda yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.
Evet, yeni çıkan tüm güncel versiyonlarımızdan ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

Diyango ile Nasıl Çalışırım?

E-ticarete girmek ya da ürün yelpanzenizi genişletmek mi istiyorsunuz? Fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu sayfa tam sizlere göre. Şimdi hemen 'Nasıl Çalışır? sayfamızı inceleyerek hayallerinize bir adım daha yaklaşın.

Daha Fazlasını Öğrenmek İstiyorum!

Diyango Teknoloji'de her şeyden önemlisi sizlerin bizimle iletişim halinde olması. Online mağaza açma girişimizin en başıdan son noktasına kadar uzman ekibimiz sizlerin yolculuğunu olabildiğince sorunsuz hale getirmenize yardımcı olmak için günün 24 saati çalışır.

Hemen deneyin?

Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun,
yatırım maaliyeti olmadan ürün satmaya başlayın!

Fiyatlar